Wpis z mikrobloga

@topher: Witam, dzisiaj dostałem zwrot mojej przesyłki do Ciebie. Wysłana była 2 maja próba doręczenie nastąpiła 4 maja. Potem prawdopodobnie zostawiono awizo ale niestety nie odebrałeś z tego co widzę. Szkoda. Aktualnie już wydałem 11 zł na wysłanie + 9,50 za przesyłkę zwrotną więc średnio mi się chce wysyłać ponownie szczególnie że wykopoczta już podsumowana i zdjęcia już nie dodasz, no i znowu nie mam pewności czy tym razem odbierzesz a ja bym musiał znowu płacić za przesyłkę. Muszę się zastanowić czy coś i jeżeli tak to co dalej robić w tym zakresie.
  • 2
Dziwne. Próba doręczenia 4 maja ? Żadnego awizo nie dostałem dlatego jestem zdziwiony.A specjalnie dla wykopoczty sprawdzałem skrzynkę codziennie ( nie licząc już współlokatorów ). Jest mi głupio ,że tak wyszło i naraziłeś się na koszta.

-Why Poczto Polska?

-Because fuck you, thats why
@Topher: Słyszałem niezbyt przyjemne rzeczy o listonoszach w dużych miastach, szczególnie tych którzy po blokach chodzą. Miałem nadzieje że to tylko pogłoski ale być może rzeczywiście Ciebie to też dotknęło. Szczególnie żal tego, że wysłałeś paczkę a sam nie dostałeś. No i żal że niepotrzebnie kasę też wydałem. O ile nie zmieniasz adresu zamieszkania przez najbliższe kilka miesięcy to może jednak uda mi się coś wysłać w czerwcu - lipcu przez