Wpis z mikrobloga

Mirki jak ja nienawidzę gówmiaków z gimbazy i wyżej. W wieku szkolnym... Niby nie jestem wiele starszy, ale no ja się tak nie zachowuję.
Wczoraj pierwszy raz zadzwoniłem po policję, jak gnoje darły się pod moim oknem przez ponad 40 minut... Miałem to zlać, ale jak usłyszałem, że któryś pizgnął butelką - szklaną - w chodnik stwierdziłem, że się przebrała miarka.
Po 2:30 zadzwoniłem. 2:37 byli na miejscu, był hałas,ale Panie właso toniemyśmyrzucili tą tu butelką, hałasu też nie robimy - policjanci nawet się nie odezwali, ale spoko. Zgarnęli wszystkich.
Mirki, czy ja jestem stary? Mam 21-23 lata (specjalnie nie podaję wieku), pracę, własne mieszkanie, które opłacam sam. Jestem niezależny jednym słowem. Nigdy nie chlałem po ulicy w środku nocy, co jeszcze bardziej mnie denerwuje. A najgorsze to jest robienie zamieszania, gdy normalni ludzie śpią bo rano wstają do pracy.

Możecie nazywać mnie konfidentem, ale mam to w dupie. Można przejść po cichu, a można drzeć ryja, dodatkowo słuchać muzyki z pieprzonego głośnika, ale rozwalenie butelki obok okna i zaparkowanego samochodu to już przesada.

#truestory #zalesie
  • 97
  • Odpowiedz
@benzdriver: @RobertoCecon: Wszystko zaczęło się z końcem roku szkolnego, ale dzisiaj miałem już tego po dziurki w nosie, niech siedzą na izbie wytrzeźwień, niech płacą mandaty, nauczą się...
Chyba że wyszli to ja w ramach zemsty #!$%@?łbym im zenkiem martyniukiem albo jakimś ostrym dudnieniem pod oknem jak będą na kacu

  • Odpowiedz
@jos: No właśnie patusów wysłałem na komisariat przez co będę konfidentem na dzielni, w sumie to #!$%@? mam w to, zgłaszałem anonimowo - chociaż zarejestrowany numer może o czymś świadczyć - ale jak już pisałem mam to głęboko w poważaniu
  • Odpowiedz
@KornixPL: To jest po prostu brak połączenia myślowego między swoimi działaniami, a ich efektami. Ja jako gówniak z podbazy, rozbijałem butelki dla zabawy. Do czasu, aż mój pies nie wdepnął w te szkło. Nagle wszystko zaskoczyło. Nagle pojąłem konsekwencję swoich niecnych czynów. Miejmy nadzieję że dla tych chłoptasiów wizyta na myjce będzie równie oświecająca.
  • Odpowiedz
@jos: No właśnie patusów wysłałem na komisariat przez co będę konfidentem na dzielni, w sumie to #!$%@? mam w to, zgłaszałem anonimowo - chociaż zarejestrowany numer może o czymś świadczyć - ale jak już pisałem mam to głęboko w poważaniu


@KornixPL: daj spokój, nawet jakbyś podał przez telefon policji imię i nazwisko, to patusy i tak się nie dowiedzą. Dobra robota.
  • Odpowiedz
@HannibalLannister: Chciałem zwrócić uwagę na dzisiejszą młodzież - aż poczułem się staro
@kolega_taty2: A darcie mordy jakby kogoś szlachtowali? Ogólnie jak mówiłem to dźwięk tłuczonego szkła zadecydował, że zadzwonię.
@Cepion: Wiadomo, można mieć gorsze dni, ale to jest dzień w dzień, mam nadzieję, że się skończyło.
  • Odpowiedz
@KornixPL: a ja chciałem zwrócić uwagę na to, że masz prawo skorzystać z pomocy policji, ponieważ od tego są i nie ma się co tłumaczyć, że jesteś konfidentem - #!$%@? cię obchodzi zdanie jakiś podludzi, którzy nie potrafią się zachować.
  • Odpowiedz
@KornixPL: dobra zarzutka mireczku. Że niby wypok popiera takie akcje pod oknem jakiegoś patojutubera, ale z drugiej strony samemu to by na policje dzwonil bo tak byc nie moze! Ożesz ty cwany lisie.
  • Odpowiedz