Wpis z mikrobloga

Yo Mireczki,

Może ktoś próbował tą ofertę jaką umieszczałem poniżej.

https://www.olx.pl/oferta/praca-zdalna-w-domu-dodatkowa-przy-komputerze-CID4-IDlvB6V.html

Więcej treści:

Witaj,



Jakiś czas temu temu zgłosiłeś/zgłosiłaś się jako chętny/chętna do otrzymywania informacji o tym jak można zarabiać w internecie. Postanowiłem, że otworzę przed tobą trochę więcej pola do manewru. Czytaj dalej i Wykorzystaj to !



Pisałem już o tym jak wyglądała moja historia zarobku, o fakcie, że pierwsze pieniądze (ok. 1000 zł) w sposobie zarobku, który promuję zarabiasz bez ryzyka (Bez poleceń, Bez inwestycji).

Wysłałem Ci również dowody przelewów na moje osobiste konto bankowe aby udowodnić Ci, że program który pozwala zarabiać naprawdę wypłaca pieniądze, realne pieniądze.



Czy to nie pora na... start ?



Czego jeszcze potrzebujesz? Napisz do mnie, śmiało możesz zapytać mnie o cokolwiek chcesz, jak ? skąd? dlaczego? . Odpowiem Ci na wszystkie Twoje pytania.


I jeszcze:

Może masz inne pytania dotyczące finansów (nie koniecznie dotyczące tego jak zarobić przez internet) ? Może mogę przekazać Ci jakąś wskazówkę co do zarządzania budżetem, może co do wyjścia z długów ?



Prawdziwy Polak pomyśli teraz, "znalazła się... psia jego mać, dobra wróżka" zdaję sobie z tego sprawę, że dziś ciężko trafić na kogoś szczerego i bezinteresownego ale tym razem naprawdę, podkreślam naprawdę dobrze trafiłeś



Nie potrzebna mi Twoja zapłata za moje wskazówki czy rady. Cały czas się uczę i buduję swoją markę zdobywając doświadczenie.

Może posiadam wiedzę, której nie miałeś/miałaś okazji zdobyć przez zabiegany tryb życia czy pełne zaangażowanie się w swoje sprawy i mogę Ci tą wiedzę przekazać.

Może w zamian to Ty dasz mi wskazówkę dotyczącą innej sfery, może szepniesz o mnie dalej i po prostu pomożemy sobie nawzajem ? Kto wie



W końcu co masz do zaryzykowania ? W najgorszym wypadku, stracenie kilku dziesięciu sekund na odpisanie na maila ? Chyba się opłaca, ręczę za to


A czasem to może być próba naciągania?

#zarabianie #zarabianieprzezinternet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@machei: nawet nie naciąganie, ot propozycja jakiejś piramidy, albo szkoleń za 4k, które mają Ci w przyszłości dać 40k, a dadzą 0k, bo do niczego ta wielka wiedza Ci się nie przyda.
  • Odpowiedz