Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki, #pochwalesie

Oto mój stolik do #ps4 oraz #wii #nintendo

Wprowadzenie:

Mieszkam obecnie w domu różowej i jej rodzicami. Niedawno walczylismy z remontem czego skutkiem było usunięcie z pokoju komody, na której stał TV wraz z Wii i PS4. Wywalona zostala też szafa oraz stare biurko.

Zasadniczo różowa jest zwolennikiem minimalizu w pokoju, więc obecnie w pokoju mamy male biurko, szafe zabudowana na calą ściane, oraz łóżko. Tv 32'' wisi na ścianie wraz zklimatyzatorem.

Cały pokoj wymalowane jest na bialo, biurko tez białe i szafa - szok i niedowierzanie - tez biała . Normalnie jak w szpitalu xD

Powstal zatem problem - biurko za male bym mogł na lajcie trzymac chociaz jedna konsole... Zapytalem różowej czy zgodzilaby sie na mały stoliczek pod biurkiem, na którym bym mial konsole. Dodatkowo zorganizowałem sobie przestrzeń na pochowanie kabli oraz części controllerów.

Po zaprezentowaniu projektu różowa się zgodziła.

W następnych komentarzach pokaże Wam, krok po kroku, jak ten mebelek powstał.

#konsole #nintendo #wii #sony #ps4 #meble #remontujzwykopem #diy #zrobtosam
Goofas - Mirki i Węgierki, #pochwalesie

Oto mój stolik do #ps4 oraz #wii #nintendo

...

źródło: comment_uubjZDIYq2N2pNsOnjY5jqBUUw5cIx7L.jpg

Pobierz
  • 27
@Goofas pierwszy etap - przygotowanie. Miara w dłoń, pomierzyć dostępną przestrzeń, załączyć Autocada i przygotowzć projekt. Nie musialem specjalnie materiałów szukać bo mialem stare biurko. Rozlożyłem na czynniki pierwsze i poszykowalem takie elemeny co by było jak najmniej cięcia. Jako że jestem lewa ręka w elektronarzędziach to poprisilem mojego teścia o pomoc.

Przy okazji: #pochwalsietesciem xD
Goofas - @Goofas pierwszy etap - przygotowanie. Miara w dłoń, pomierzyć dostępną prze...

źródło: comment_2xNGJr0vnDrSNUIUjHSbS7VfJnxvkzPL.jpg

Pobierz
@worldmaster wiem że moglem. Początkowo miał być inny fragment biurka z okleiną użyty, ale teściowi smykła sie na długości ręka i wymiar #!$%@?ł za bardzo. Mimo to zarowno ja jak i różowa zadowolona jest. Przedewszystkm nie ma tylu kabli wszędzie i wszystko w jednym niejscu jest. Musze jeszcze pokombinować z zamontowaniem sansor bara Wii pod wiszącym TV na ścianie.