Wpis z mikrobloga

Po co tak usilnie staracie się dowiedzieć gdzie #rafonix mieszka ? Żeby wdrożyć swój zajebisty plan i przykleić mu kartkę na drzwiach "wykop cie obserwuje" ? Czy może pomalować chodnik kredą uświadamiając go przy tym, że w wykopkami nie ma żartów ?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tixe_: Też mnie to zastanawia, tyle ludzi się przejęło, bo jakiś streamer obraził portal wykop.pl. Naprawdę tak to was boli wykopki? Nie możecie mieć po prostu #!$%@? na na niego?
  • Odpowiedz
"a może warto wiedzieć gdzie mieszka żeby mu uprzykrzyć życie? Żeby musiał szukać następnego mieszkania bo do tego będą przyjeżdżać pizze i kfc dzień w dzień albo i #!$%@? z roksy (może sie chłopak zakocha drugi raz). Uświadomienie go że to co wyrzygał na streamie na użytkowników wykopu to był zły pomysł nawet po pijaku."

Szanuje i zgadzam się w 100%.
@Krosajr
  • Odpowiedz
@tixe_ obrażał matki moją jak i twoją jeśli się tym nie przejmujesz to twój problem. A po za tym nie lubie tego typa zarabia kuźwa na 10 latkach i później się chwali że kupił 2 samochody. #!$%@? materialista. Jeszcze #!$%@? się że dużo osób idzie do Daniela na streama, i się dziwi jak można to oglądać? wszystko się wiąże z kasą. Uwielbiam tych streamerów co mówią że nagrywają z pasji to
  • Odpowiedz
@Adom007: Nie oglądam streamów, "donaty" to takie pączki z tego co się orientuje i nie słyszałem by ktoś moją matkę obrażał. Nie siedzę w internecie 24/7 i nie śledzę poczynań głąbów, którzy mnie nie obchodzą, więc spoko xD
  • Odpowiedz