Wpis z mikrobloga

#macos Sierra 10.12.5, #hackintosh - jestem całkowity świeżak jeśli chodzi o hackintoshe i w ogóle system od Apple.

Pół dnia już zmarnowane na przeinstalowywanie sterowników od grafiki, kiedy problemem okazało się być to, źe miałem podłączone dwa monitory zamiast jednego. Teraz walczę o swój drugi ekran. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak jestem zadowolony, że w ogóle udało się zbootować i cokolwiek działa.
enslavedeagle - #macos Sierra 10.12.5, #hackintosh - jestem całkowity świeżak jeśli c...

źródło: comment_KbNgGUpaY4sKkvYdY5WuggibgMJBSAQr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Ibanezq: Dobrze ustawiony działa jak trzeba długo, bardzo długo (Tak jak linux), no ale ma więcej programów które szarakowi się przydają i działają jak trzeba (Office, photoshopy, garmin itp które na linuxie działają emulując je, no ale bardziej jako bajer a nie coś na czym faktycznie można podziałać (zaawansowane makra w excelu itp)) No i jak ktoś używa sprzętów typu iphone, ipad, ma wtedy pełną obsługę odczytywania wiadomości z kompa, dzwonienia
  • Odpowiedz
@shocco: Bardzo stabilny, swietnie zarzadza bateria,jest bardzo bezpieczny, aplikacje nie robia z systemu burdelu bo nie ma rejestru, swietnie dziala usypianie i wybudzanie, system nie musi sie co kilkanascie dni restatrowac bo dostaje akutualizacje, zarzadzanie oknami jest tu bardzo fajnie rozwiazane. To tak na szybko roznice.
  • Odpowiedz