Wpis z mikrobloga

Chyba wszyscy są ciekawi wyników ( ͡ ͜ʖ ͡)

Załóżmy, że masz do wyboru jedną z tych dwóch partii. Na którą głosujesz?

  • Partia Wolność (KORWiN) / partia JKM 81.0% (162)
  • Prawo i Sprawiedliwość 19.0% (38)

Oddanych głosów: 200

  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Libertarianin_org: glupia ankieta.Malo kto lubi pis,po prostu są blisko światopoglądowo konserwom,ot co.Gdyby w sejmie nie bylo w ogóle lewicy a same Korwiny i np jakaś partia Gwiazdowskiego i jeszcze jakaś Michalkiewicza to pis bylby postrzegany jako stare socjalistyczne dziadki.A tak w dobie nowoczesnych i PO to w nie ktrócyh sytuacjach zwlaszcza sporach zagranicznych szeroko rozumiana prawica/narodowcy udzielają poparcia Kaczynskiemu
  • Odpowiedz
@Wolwgang: Głosujesz na zasadzie ,,wróg mojego wroga jest mi przyjacielem''
Trzeba czasem wybierać,m choć wybór może być diabelską alternatywą.
A czy dobrze wybrałeś dowiadujesz się dopiero po jakimś czasie.
  • Odpowiedz
@farmerjanek: Łapię w sumie wasze podejście. Ale jednak musiałbym być przekonany do jakiejś partii a by na nią zagłosować, a nie dlatego że jest mniej c-----a niż inna. Dlatego głosuję jedynie w referendach itp. gdzie wybór dotyczy konkretnej sprawy, a nie polityka lub partii.
  • Odpowiedz
@Libertarianin_org: W 2015 roku bardzo ucieszyłem się z #476 i bólu d--y kuców... Dziś, gdybym mógł cofnąć czas, to być może sam wrzuciłbym do urny głos na Korwina (czy jak tam wtedy jego partia się nzywała...). Pomyślmy, co by było, gdyby Korwin wszedł do sejmu... Być może PiS nie miałby większości i nie mógł o---------ć tego, co o--------a... Szmata'15 byłby dziś już skończony i skompromitowany, bo jak kończą
  • Odpowiedz