Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
maturka poszła ok- 84 mata rozszerzona, 94 angol roz i infa 96. Chcę iść na infę tylko nie wiem gdzie- najbardziej jestem przekonany do MINI na PW. Niby na UW mam 89 punktów, czyli zeszłorocznym progiem bym się dostał. Czy UW jest wyraźnie lepsze? Jak wyglądają studia tam?

#studia #matura

  • 5
@mimciu: po MIMUW pracodawcy walą drzwiami i oknami, ale jest naprawdę ciężko, trudna, teoretyczna matma, zwłaszcza dyskretna - podobno to koszmar
ale jeśli nie chcesz być klepaczem PHP, tylko robić coś fajnego, to chyba nie ma lepszego wyboru w Polsce
@mimciu: wez zobacz na program studiów gdzies musi byc dla studentow bo na polibudzie moga byc jakies dowalone elektroniczne przedmioty chociaz w sumie na UW inz to pewnie tez ale no zobacz sobie sam porownaj nie ma co pytac ludzi bo kazdy poleci swoje
@mimciu: MIMUW ma wprost wyższy poziom - ludzi, wymagań i wyciągniętej wiedzy. Jak czujesz się na siłach to wydaje się być lepszym wyborem. Z drugiej strony MINI będzie pewnie nieco mniej absorbujące czasowo i prościej skończyć. Jak masz jakieś konkretniejsze zainteresowania to możesz popatrzeć gdzie są jakie koła naukowe.