Wpis z mikrobloga

Witam. Jak zwykle przybywam z pomocą zagubionym, pracującym, śpiącym, #!$%@? itp.
Na pytanie "Co się stało u Rafona?" "Co działo się na wykopie?" "Co #!$%@?ł Rafonix?" odpowiem tradycyjnie - streszczeniem
Pozwolę sobie wrzucić to też na mój tag i tag Daniela, bo poniekąd dotyczy to Daniela.
To co dzisiaj #!$%@?ł Rafon to ja nie XDDD

0. Zrobił drunkstream i wypił kilka desperadosów. Zaczęło mu trochę odbijać, ale było stosunkowo spokojnie, aż nagle...
1. Zaczął się chwalić, że pobił dziewczynę
2. Wbił na wykop, zobaczył kilka postów na swój temat
3. Wpadł w szał, zaczął wyzywać wykop i namawiać ludzi do zaspamowania wykopu, stąd ten wysyp zielonego gówna

4. Zielonki wbiły go bronić. Ogólnie były to dzieci w wieku 8-10 lat z imieniem i nazwiskiem w nicku, a swoim zdjęciem w awatarze
5. Wykop nie przejął się zbytnio "atakiem" Rafonixa
6. Rafonix #!$%@?ł się i zaczął chwalić się ile ma kasy
7. Stwierdził, ze rozrzuci 10.000 zł na ulicy
8. Uważał, że po rozrzuceniu kasy przyjadą do niego matki użytkowników wykop.pl i zaczną mu robić laskę
9. Żeby umocnić nas w przekonaniu jaki jest bogaty dodał, że naszym matkom dałby tyle kasy, że spuszczałby im się do #!$%@?.

10. Zadzwonił gdzieś, zaczął płakać (albo prawie zaczął?).
11. Odciszył mikrofon, Adam kazał mu coś odłączyć
12. Skończył streama - prawdopodobie jego kolega - Adam wyłączył mu internet

Jak chcesz podziękować to daj mi plusika, możesz też dać suba na YT. Dzięki ;)

#rafonix #danielmagicalstreszczenia #danielmagical #rafonix #polskiyoutube #youtube
  • 61
Mi to wygląda na frustracje bo wyraźnie jest gejem ale się wstydzi przyznać. Przyznał by się, frustracja by przeszła i może by znormalniał.
@kazimierz-prokac: chyba jednak nie jesteś tu od dawna :p przecież tu zawsze tak było xD jak wykop fiksuje się na coś to 'nie masz prawa mieć innego zdania' bo będą mówić że się mylisz xD
Chyba że mówisz o czasach sprzed mikrobloga ale w sumie było tak samo :p