Wpis z mikrobloga

#wakacje #podroze #turystyka

Mirki i Mirabelki, chcę się wybrać ze swoim różowym na jakieś wspólne wakacje gdzieś w połowie sierpnia bo wtedy mamy urlopy. Chcemy wyjechać na tydzień za granicę, najlepiej w jakieś rejony śródziemnomorskie lub inne gdzie można się pobyczyć nad morzem. Chcemy polecieć samolotem, najlepiej z Gdańska i mieć zakwaterowanie w hotelu minimum trzy gwiazdki. Fajnie by też było gdybyśmy nie trafili na jakiś wielki kurort turystyczny z tysiącami ludzi, chcemy po prostu fajnie wypocząć i zażyć słońca. Ważnym kroterium jest cena- najlepiej coś poniżej 2000zł od osoby, ale im taniej tym lepiej ;) Jesteście w stanie coś polecić?
  • 3
@bzduran: wróciłem wczoraj z Elenite z Bułgarii... byłem w jednym z hoteli Victoria Group... za 1500 zł od osoby #!$%@? niezłe wakacje w stanardzie ś#!$%@? pokoju, ale... wszyscy janusze/grażyny siedzą przy basenach, plaża jest praktcznie pusta... rzucasz pare złotych na leżak/łóżko plażowe i jesteś #!$%@? sam... spędziłem tak tydzień z rodziną i byliśmy na plaży praktycznie tylko my :) polecam