Wpis z mikrobloga

@Tommy__: Moja pierwsza taka większa praca w biurze na hotelu, mimo, że zarabiałem mało to i tak chętnie do niej chodziłem, zawsze się działo coś ciekawego. Za liceum i toną niepotrzebnych przedmiotów nie tęsknię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Studia są pierdyliard razy lepsze.
@Tommy__: Też to słyszałem. A prawda taka że praca z tego wszystkiego jest 10 razy lepsza. Wolę prace od studiów, liceum, gimnazjum. Normalne godziny pracy, po pracy masz #!$%@? na wszystko. Robisz to co lubisz. Specjalizujesz się w waskiej dziedzinie którą lubisz i tylko w niej i pobliskich musisz się uczyć. I jeszcze płacą ci za to! Nigdy nie zatęskniłem za skzołą.
@Tommy__: właśnie nie rozumiem tej tęsknoty za szkołą. beztroskie życie z rodzicami - okej. ale co z tego, jak w szkole non stop gnębią cię nieprzydatnymi rzeczami których uczysz się wbrew własnej woli, pracami domowymi, siedzeniem w tym miejscu od 8 do 16, w niewygodnych krzesłach i ławkach. jak pracujesz to jesteś gicior. idziesz do pracy, robisz swoje i tyle. no chyba, że prowadzisz DG, wtedy to inna bajka, no ale
@Tommy__: właśnie nie rozumiem tej tęsknoty za szkołą. beztroskie życie z rodzicami - okej. ale co z tego, jak w szkole non stop gnębią cię nieprzydatnymi rzeczami których uczysz się wbrew własnej woli, pracami domowymi, siedzeniem w tym miejscu od 8 do 16, w niewygodnych krzesłach i ławkach. jak pracujesz to jesteś gicior. idziesz do pracy, robisz swoje i tyle. no chyba, że prowadzisz DG, wtedy to inna bajka, no ale