Wpis z mikrobloga

@xDawidMx: Sesja idzie a ja wyświetlacz na starym kalkulatorze miałem tak zryty ze plusa od minusa nie rozróżniałem więc po miesiącu wyrzeczeń dzięki którym zaoszczędziłem pieniądze, poszedłem wczoraj do galerii handlowej kupić sobie porządny kalkulator na sesje. W sklepie Media Expert znalazłem pic rel. Solidne wykonanie, przystępna cena, modny model- nie zastanawiałem się długo. Wróciłem z kalkulatorem do domu, policzyłem proste przykłady, pooglądałem wyniki i czułem dobrze. Jeszcze go do futerału
  • Odpowiedz
@szwe: Miałem z nim zajęcia, zdałem, choć na poprawce, bo pierwsze koło uwalone. Ogólnie gość mocno abstrakcyjny, z nietypowym poczuciem humoru. Jeśli ktoś się wykaże aktywnością, to na pewno doceni. Nie ma problemu żeby sobie z nim wyjść i zapalić fajkę po zajęciach na przykład, taki spoko koleś. Wszyscy go znają i szanują, bo jest mega mózgiem jeśli chodzi o matematykę.
Jeśli chodzi o prowadzenie zajęć to raczej standard, tylko czasami
  • Odpowiedz
@szwe: mówię o Algebrze 2, z tego co kojarzę był z tego tylko wykład, ale mogę już nie pamiętać, trochę czasu minęło. Tak czy siak na pewno mieliśmy zajęcia w dużej grupie w C13, więc to nie były ćwiczenia.
  • Odpowiedz