Wpis z mikrobloga

Cały czas trochę żałuje że te 4 lata temu po kilku dniach zrezygnowałem że studiów przez #depresja i lęki. Matury źle nie napisałem dostałem się na kierunek jaki chciałem, ale lęk przed tym że przed grupą 100 osób na auli, miałbym iść pisać jakieś zadanie kredą na tablicy, był tak wielki że wolałem zrezygnować i szukać roboty. Teraz już przy leczeniu i w razie w tabletkach ma lęk pewnie dałbym radę, ale już życie średnio na to pozwala i bez studiów muszę pracować. Mózgu ty #!$%@?.
#studia #matura
  • 7
@slodki_jezu: w mieście gdzie pracuje jest tylko jedna gownouczelnia gdzie nawet bym nie chciał iść. Może kiedyś jak się ogarnę finansowo to pójdę zaocznie dla samego udowodnienia sobie że jednak mogę.
@Kajakiem_przez_Tybet: ale byłem świeżo po maturze i miałem w głowie to że rodzice na pewno oczekują ode mnie pójścia na normalne studia. Potem miałem w głowie że zawiodłem, mimo że kompletnie nie była to prawda, ale tak człowiekowi się w głowie kręci jak nie jest do końca Ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą wtedy to pewnie nawet z zaocznych bym uciekł bo nawet proste załatwienie czegoś na
Nie no. Ja maturę zdałem bo w liceum na 3 roku już się czułem dobrze. Pierwsze dwa lata były społecznym wyzwaniem. ( ͡º ͜ʖ͡º) Kiedy maturę pisałeś?