Wpis z mikrobloga

Ma ktoś konto w holenderskim ING? Mam problem z pierwszym logowaniem do Mijn ING. Dostałęm papiery ale za nic nie mogę zlokalizować gdzie jest podana nazwa uzytkownika i haslo (Gebruikersnaam & Wachtwoord). W ich pomocy w języku ang jest napisane - podaj nazwe uzytkownika i haslo i kliknij zaloguj xd.
#bank #holandia #pieniadze
  • 8
  • Odpowiedz
@AlexAndR: Powinny być napisane drukowanymi literami, login i hasło powinieneś dostać razem z kartą tymczasową i innymi dokumentami podczas zakładania konta w banku.
  • Odpowiedz
@De0s: Dostałem 4 koperty (karta nr konta i jakis spam). Kiedy probowałem przez internet wypełnić aplikacje o konto internetowe, to po wpisaniu wymaganego numer pojawila się informacja, że taki formularz zostal wysłany już. Bardzo możliwe, że najzwyczajniej dostęp do konta internetowego przyjdzie osobnym listem. Czytałem w internecie, że tak właśnie często jest. Na razie poczekam do następnego tygodnia. Możliwe, że koperta dojdzie poźniej. Jeśli nie, dam znać.
  • Odpowiedz
@AlexAndR: Aha, hasło jeszcze dojdzie. W tych kopertach na 100% dostałeś reklamę ubezpieczeń i aplikacji mobilnej ing. Dla bezpieczeństwa wysyłają kartę i hasło innymi listami, więc na dniach powinieneś dostać list z loginem i tymczasowym hasłem (Przy pierwszym logowaniu ustawiasz swoje). Jak co to pisz, znam holenderski, więc zawszę mogę pomóc.
  • Odpowiedz
@AlexAndR ja w Ing po hasło musiałem iść do placówki, w której zakładałem konto. Dostałem list od kiedy do kiedy będą je dla mnie trzymać - coś około dwóch miesięcy.
  • Odpowiedz