Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki! Mam dla Was małe #rozdajo Jakiś czas temu dostałem od brata w prezencie "Ostatnie życzenie" Sapkowskiego (real pic). Gość nie wiedział, że mam już całą kolekcję z prawilnej serii supernowej Nie widzę sensu trzymać dwóch sztuk na regale więc jedną z nich wyślę do mirka, który wygra losowanie.


Zasady:

1. Losowanie wśród plusujących tej wpis odbędzie się przez #mirkorandom jutro tj. w sobotę w okolicach 22:00 (postaram się o równej).
2. Zielonki mogą brać udział pod warunkiem, że rejestracji na wykopie dokonali przed powstaniem tego wpisu.
3. Wysyłka na mój koszt po weekendzie.
4. Na życzenie zwycięscy na pierwszej stronie zamieszczę unikalną dedykację.
5. Medalion nie podlega losowaniu (na zdjęciu jest tylko dla szpanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Powodzenia!

#wiedzmin #czytajzwykopem
Nedved - Cześć mirki i mirabelki! Mam dla Was małe #rozdajo Jakiś czas temu dostałem ...

źródło: comment_2RE2zfaeOi4BS1wvsNw38Hnj3ZNyKUdL.jpg

Pobierz
  • 21
5. Medalion nie podlega losowaniu (na zdjęciu jest tylko dla szpanu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


@Nedved: Gdzie można go kupić? Na allegro jest tego od cholery i trochę się cykam że trafię na jakiś crap
@KornixPL: oryginały chodziły na cdp.pl po 79-99 zł, podobno od chińczyka można było kupić coś niemal identycznego (albo identycznego), nie wiem jak teraz, bo mam strony poblokowane w pracy.