Wpis z mikrobloga

@johny_random: 4 dni temu, swieza sprawa. Widac musze sobie zwiekszyc dzienna dawke wykopu, bo przegapilem:) Ale po zapoznaniu sie z materialem musze stwierdzic, ze jednak nie rozumiem skad ten caly hejt na blubi. Na filmiku przeciez widac wyraznie, ze jedzie sobie spokojnie "enduro-pasem" i nagle passeratti zajezdza mu droge ;)
  • Odpowiedz
Podobno to była kropla, która przepełniła czarę goryczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam jakieś tagi #neuropa, jakieś chwalenie się danymi z serwerów, coś tam Kaczyńskiemu groził i masz ci los jeden wpis za dużo bo #atencja musi się zgadzać na wykopie to się pochwalę że zły kierowca w passerati mnie skosił. A jak! dowalić tym w puszkach jak to nie patrzą w lusterka
  • Odpowiedz
@johny_random: ...a co do motocykla, to wielkiego doswiadczenia nie mam. Poza GSA jezdzilem tylko Tigerem 1050 i Varadero 125. No i kilka innych modeli - jazdy testowe u dilera. To wszystko. Ale faktem jest, ze teraz kiedy konczy mi sie kontrakt decyzja odnosnie nowego moto, to de facto decyzja czy nowe GSA, czy GS Rallye Sport. Innych opcji prawdopodobnie nawet nie bede eksplorowac. I nie chodzi wcale o to, ze
  • Odpowiedz
@johny_random: eee ja tam w sumie nie mam zadnych tarc z puszkarzami. Moje zebrane doswiadczenia i odczucia sa takie, ze w UK wiekszosc kierowcow jest na prawde spoko. Umiejetnosci i kultura na przyzwoitym poziomie, spokoj i opanowanie. Poza terenem zabudowanym bardzo wielu kierowcow widzac moto w lusterku zjedzie do lewej, zrobi miejsce. Przyjemnie sie tu jezdzi. Oczywiscie trafiaja sie tez okazy z objawami ciezkiego #!$%@? z powiklaniami - ale chyba
  • Odpowiedz
@jeebzdzidy: Ja tam też nie mam co do puszkarzy bo jeżdżę i jednym i drugim. Oglądałem motovlogi z Londynu to tam #!$%@? jechać bez kamerki, co parę metrów czyha niebezpieczeństwo. Z tymi #!$%@? to wszędzie się zdarzają. A co do jazdy do pracy to zawszę jadę trochę dłuższym objazdem aby nie przeciskać się przez korek, bo nie chcę kusić losu przez pośpiech a także innych motocyklistów co przeciskają się agresywnie
  • Odpowiedz
@johny_random: VFR 800, mmm fajny sprzet, bardzo fajny:) Jeden z kilku, ktory sprawia, ze zaluje, iz tak wielkie bydle jestem. W moim przypadku wszystko ponizej gabarytu GS to jakbym ujezdzal kota:) Co do jazdy - mysle ze to glownie kwestia nastawienia - jak ze wszystkim. Chcesz sie czuc ofiara, przesladowanym - to tak bedziesz sie czul. Chcesz sie czuc fajnie to bedziesz czul sie fajnie. To calkiem tak samo jak
  • Odpowiedz
@jeebzdzidy: jednak z kuframi amelinowymi wygląda dużo lepiej, coś mu brakuje bez nich... No i Niemcy ostatnio dają dupy jeśli chodzi o jakość, ale masz gwarancje i pewnie pomoc drogową w pakiecie. Ile płacisz na miesiąc?
  • Odpowiedz