Wpis z mikrobloga

@pan-nikczemny: Ja nie wiem Pany, pracuję kawałek za Wrocławiem w ceglanej hali. Korzystam z internetu play LTE. Dla porównania wykupiłem sobie starter PLUS. Play ma zawsze zasięg i działa jak natura chciała a Plusowy internet co chwilę gubi zasięg. Widziałem rankingi i czytałem recenzje, wiem, że play ma obniżone transfery - ale jak to jest, że w zestawieniu z plusem nie mam z nim problemów ?
  • Odpowiedz
@Damixi: na wioskach niedaleko BTS są najlepsze wyniki z powodu braku przeciążenia anten. Najgorzej jest właśnie w miastach powyżej 80k mieszkańców (chodzi tu głównie o zagęszczanie odbiorników)
  • Odpowiedz
Dzisiaj testowo włożyłem SIM z Orange, którą sam zamówiłem siostrze jakiś czas temu (sam net, chyba 50gb). Wyniki są znacznie odbiegające od tych z virgin mobile na nadajnikach Playa. Powiem więcej, byłem w Orange 12 lat, przeszedłem z powodu braku oferty skrojonej dla mnie do virgin i zachęciłem kilka osób. Teraz się przeproszę z Orange i przenoszę numer. Nawet jak transfer spadł do 6mb a ping był wysoki, strony wczytywaly się w
ravau - Dzisiaj testowo włożyłem SIM z Orange, którą sam zamówiłem siostrze jakiś cza...

źródło: comment_27hfdYJBDaVHJC6b2XJoAcYBgbyWZkcc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz