Wpis z mikrobloga

#viofo #a119s bez GPS z banggood za ~335zł po obniżce kuponem z 420zł to spoko cena? Czy jest coś gdzieś taniej?

Zdecydowałem się na wersję S bo trochę lepsze bebechy ma względem standardowej 119. Warto ogólnie? Ja osobiście mam #g1wh i jest poprawna, a teraz szukam dla ojca. Widziałem, że teraz jest #xiaomiyi za ~140zł, ale chyba Viofo lepsze? Tylko czy aż o prawie 2x?

Ktoś coś może innego poleci? Ew. gdzie najkorzystniejsza cena na A119S.
Ew. #a119 z zapals za ~250zł, ale #zapals vs #banggood ... nie ma co porównywać.

#wideorejestrator #kamerasamochodowa #dvr #aliexpress
  • 8
@MaciejPN: tak, wiem, dopisałem na końcu :D jednak sam zapals nie wzbudza chyba takiego zaufania jak banggood śledząc komentarze. No i pozostaje kwestia czy wersja S jest dużo lepsza od zwykłej, czy jest sens dopłacać, bo oglądając porównania na YT trochę ciężko mi dostrzec spektakularną różnicę.
@wesoly_kostek: Aby jeszcze w jakiś sposób zaoszczędzić, można skorzystać ze zwrotu (cashbacku). Zwykle jest to kilka procent ceny, więc warto zwłaszcza gdy kupuje się coś droższego lub po prostu regularnie. Nawet w razie problemów zawsze jest to jakaś suma, która czasem może zrekompensować w części VAT lub koszta naprawy.
Mogę polecić GivingAssistant (obecnie 3% zwrotu na GearBest, 6% na Aliexpress, 9% na TomTop, a na Banggood 7% na modę, 5% na