Wpis z mikrobloga

Infolinia Apple to jest jakiś inny poziom obsługi klienta, umawiasz się na godzinę o której mają do ciebie zadzwonić, jeśli już zdarzy ci się czekać bo jest zajęta linia to w sluchawce słyszysz prawdziwa komercyjna muzykę a nie jakieś darmowe melodie z soundclouda, ile razy bym do nich nie dzwonił odbieral telefon bardzo miły konsutant który pomogal we wszystkim o co go zapytalem, dziś dzwonilem dowiedzieć się czy z macbookiem 12" którego planuje zakupić jest wszystko okej, odebrała zajebsicie zadowolona pani, oficjalnie nie powinienem dostać żadnych informacji gdyz nie mam wykupionego żadnego pakietu pomocy telefonicznej ani nic takiego, a jednak nie było żadnych problemów po podaniu numeru seryjnego Pani w przeciągu 5 minut powiedziała mi wszystko o tym macbooku, czy był naprawiany , jak jest z gwarancja, pytala się nawet o cenę i stwierdziła że zajebsita okazja i brac koniecznie XD nawet sobie śpiewała pod nosem jak były jakieś chwilę przerwy gdzie musiała wbijać coś do kompa. Pokażcie mi druga taka infolinie, nima XD #apple #macbook
  • 8
  • Odpowiedz
@o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o: Infolinia EA. Pierwszy raz dzwoniłem, odebrała babka, od razu na "ty" luźna gadka(też coś nuciła, może to ta sama?), szybka pomoc. Drugi raz dzwoniłem, tym razem jakiś gościu, pełna kulturka "Szanowny Panie" itd (było to troche zabawne nawet :D ) ale też luźno, w międzyczasie pogadaliśmy o grach ale też szybko sprawe rozwiązałem.
  • Odpowiedz