Wpis z mikrobloga

#afroradzi #fotografia

Korzystając z wpisu:
Upraszam kulturalnie i serdecznie jak na czwarteczek przystało redakcję #wykop @m__b o grafikę do tagu #afroradzi.
Jeśli moja grafika wykonana wedle waszych zaleceń nie odpowiada to proszę o jakąś inną, lub wskazówki jak przygotować inną która podpasuje. Będzie znacznie milej jeśli ponad 1040 osób będzie miało grafikę do tagu który planuje prowadzić jeszcze długi czas.
Z wyrazami szacunku: Afropolon
Afropolon - #afroradzi #fotografia

Korzystając z wpisu:
Upraszam kulturalnie i se...

źródło: comment_qknzExoLuz2nBfNbtDrrFQS0hcAi9SEy.jpg

Pobierz
  • 19
@saojen: Mógłbym planować, ale przydała by się pomoc - znasz jakieś miejsce gdzie mógłbym mieć galerie, prowadzić bloga i publikować w sposób nie nastręczający większych problemów ? Facebooki odpadają. Chodzi o jakieś kulturalne miejsce z dobrą oglądalnością ;-)
@Afropolon Warto zaznaczyć na marginesie, że profesjonalne blendy o których wspominasz sprawdzają się głównie w fotografii - w przemyśle filmowym dużo popularniejsze są te wykonane ze styropianu, oklejone na krawędziach taśmą naprawczą. Efekty inne niż biały wykonane są ze specjalnych tworzyw i istnieje bardzo wiele ich rodzajów :)
@diwmaron: Bez nerw, jeszcze jest trochę cierpliwości we mnie.
Skontaktowałem się z wypokiem, dostałem wytyczne co do grafiki pod tag autorski i przygotowałem odpowiednią grafikę.
Podesłałem wszystko do redakcji i ....cisza, spokój, droga na Ostrołękę....od 31.05 cisza w temacie...
@Afropolon: Coś mnie się obiło o uszy, że chyba sam możesz tą grafikę zmieniać... czy to możliwe? Bo widzę, że tag już jest jako autorski.

A jak nie to wołamy tutaj pięknie Panią a__s i czekamy...

Szanowna Pani @a__s!

Kolega powyżej twierdzi, że wysłał grafikę do swojego tagu autorskiego. Zwracamy się z drobną prośbą o sprawdzenie i ewentualne przyspieszenie przetwarzania jego wniosku o ustawienie obrazu pod tag #afroradzi .

Uzasadnienie:
@bedelatac: warto używać prawie zawsze i przy praktycznie każdych warunkach pogodowych - zwłaszcza przy portrecie. Blenda sprawia że portret nabiera głębi ponieważ zamiast jednego źródła światła mamy dwa - naturalne i odbite.