Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki, właśnie się pakuje na wakacje, i pomyślałam, że podzielę się z Wami moim ostatnim odkryciem.

Zawsze jak się pakuję to mam problem z kosmetykami, na codzień nie będą potrzebne, ale jak zdarzy się większe wyjście to już trzeba mieć pod ręką pół toaletki. W tym roku staram się zabrać jak najmniej rzeczy, więc szukałam czegoś kompaktowego. I znalazłam świetną paletkę Balm Voyage vol 2.

W paletce jest 9 bardzo mocno napigmentowanych cieni, które nadają się do makijażu dziennego, ale wieczorowy też bez problemu da się zrobić. Poza tym mamy bronzer (jak dla mnie to ciut cieplejsza Bahama mama) i rozświetlacz (bardziej złota Mary Lu). Dwa róże są tak mocno napigmentowane, że trzeba bardzo uważać, a do tego są jeszcze dwa róże w kremie, które są też ok jako szminka. Dają matowe wykończenie jak by tintu na ustach, niesety nie są zbyt trwałe. Poza tym jest jeszcze ogromne lusterko.

Dorwałam ją za 105 zł :) Więc jak za tyle kosmetyków w jedynym, to całkiem spoko cena.

Może któraś z Was też szuka jakiejś fajnej paletki na wakacje, więc polecam :)


#pokazkosmetyczke #kosmetyki #mirabelkipolecajo
Pobierz nika_blue - Hej Mirabelki, właśnie się pakuje na wakacje, i pomyślałam, że podzielę s...
źródło: comment_NyyqeKxcOIaWRvIbBjJEDOB8Tj8PFlvD.jpg
  • 15
@roko_ko: też tak pomyślałam - biała twarz wpadajaca w różowy here. Nie opalam się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nika_blue: ja sobie wezmę Zoeva Naturally Yours (jeden cień od biedy może być rozświetlaczem), a do tego bronzer z Kobo i jakoś przeżyję ( ͡° ͜ʖ ͡°)