Wpis z mikrobloga

1. Czy jak będę brał mucuna pruriens maksymalnie raz w tygodniu, to czy poziom dopaminy może mi się naturalnie zmniejszyć przez to, czy po tygodniu ustabilizuje się i czy to jest w ogóle bezpieczny środek, bo ostatnio brałem dzień po dniu jedna tabletkę ekstraktu i czułem po tym ogromną agresje po odstawieniu, dopiero jak napiłem się zielonej herbaty to mi objawy przeszły.

2. Czy l-tyrozyna także może zmniejszyć poziom dopaminy oraz czy można to dłużej stosować przy niedoczynności tarczycy.

3. Jaki jest najbezpieczniejszy nootrop poprawiajacy koncentracje, czy jest jakiś który ma działanie podobne do efedryny i nieuszkadzajacy pamięci.
#nootropy
  • 8
@Interstellar999: często widzę na wykopie piszę ktoś o l-dopie, mam pytanie - skąd wziąłeś pomysł na stosowanie tego? Jakie strony czy blogi Cię do tego skłoniły? Pytam z ciekawości, bo to strasznie słaby środek, dużo uboków, nie na każdego działa.
Biorąc pod uwagę, że tyrozyna może podnosić ciśnienie krwi, które przy niedoczynności również występuję niby nie powinno się, ale takie pytania to do lekarza. Osobiście uważam, że to kwestia doboru odpowiedniej