Wpis z mikrobloga

#kurier #dpd #przesylki #pomocy
W jaki sposób złożyć skargę na kuriera ? Miałem dostać umowę z Orange do podpisania. W czwartek kurier mnie nie zastał, telefonicznie umówiłem się z nim na to, że w piątek wyjdę wcześniej z pracy i odbiorę paczkę po 14. od 13.30 siedziałem w mieszkaniu i nic. koło 15 zaktualizował status paczki , że mnie nie zastał. Napisałem do Orange, opisałem sytuację i zadzwonili do mnie z DPD żeby umówić widełki wizyty kuriera. Z konsultantką umówiłem się na to, że kurier będzie 16-18 u mnie. O godzinie 14 sprawdziłem stan paczki i mam informację, że mnie nie zastał. Kiedy zadzwoniłem, żeby złożyć reklamację, konsultant mnie "zlał" zero informacji o ponownej wysyłce, o tym, że cokolwiek zrobią, powiedział tylko, że rzeczywiśćie ma informacje o widełkach i nara.
W ramach jakiejś x promocji, dostałem od #orange dysk zewnętrzny, i sytuacja z kurierem się powtarza. On, pan i władca mojej dzielnicy jest tylko od 14 do 15 w pracy i o innych godzinach się nie pojawia, dnia wolnego nie będę brał bo chyba nie o to chodzi, żebym ja się specjalnie pod kuriera dostosował...
Co robić, jak żyć ?
Zawołam też @ZespoIMbanku bo ładnie odpowiadają.
  • 13
  • Odpowiedz
@romboramba: zawsze możesz wybrać opcję dostawy do salonu Orange, jak pechowo trafił Ci się jakiś zjeb... akurat na swojego z DPD nie mogę złego słowa powiedzieć, do tego zawsze dzwoni wcześniej przed doręczeniem
  • Odpowiedz