Wpis z mikrobloga

@FranzAK: opis jest po angielsku, czyżby Archer marzył o światowej karierze?

Description of what's happening in the video below.

Don't judge people by their playlists :)

For days we couldnt establish a proper sniper position in Raqqa due to the fact that most of the buildings we were taking were 1/2 floors high and not giving proper city's coverage. There were roofs but position there was too exposed to those goddamned
@FranzAK: Obserwuję ten profil od miesiąca i o ile na początku miałem nadzieję, że to naprawdę poważny człowiek to teraz mam ogromne wątpliwości. Z pewnością ma jakiś background w wojskach specjalnych. Jednak cała ta wyprawa ma chyba charakter czysto komercyjny. Dlaczego tak uważam?

Od samego początku blog jest prowadzony bardzo pofesjonalnie. Zdjęcia są obrabiane, widać, że ma parcie na szkło w prasie lokalnej jak i zagranicznej. Zainwestował w to ogromne pieniądze.
Jeszcze chciałbym dodać spostrzeżenia na temat Archera dotyczące jego poprzednich filmów. Najbardziej popularny film - orła cień...

Moja analiza - kolejna podpucha. Nie dlatego, że strzela donikąd, bo ma rację, że w tamtych warunkach strzela się w miejsca, gdzie może pojawić się zagrożenie. Mój problem polega na tym jak to robi.

- przeładowanie magazynka, kiedy strzela z za osłony w postaci samochodu. Totalnie niadekwatne do sytacji. Dlaczego?
Ten sposób przeładowania jest nastawiony
@FranzAK: Mi jest wszystko jedno bo łaska Mirko na pstrym koniu chula ... Jak raz napisałem pod jednym filmem że Cuś ten Archer jakiś pompowany to mnie minusy gniewu mirko dopadły... A teraz takie cuda... Sorki Mirko-syryjczycy. Psychologii się nie oszuka.... Pisałem że to miś kolorowany... No ale "show must go On"... To lecę oglądać Filmy o człowiekach z wywiadu maciara...bo on ma najlepszych człowieków na tródne misje.