Wpis z mikrobloga

"dwuch" - ała ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Infrass: wiem, edytowalem w czas

Sztos. Ja bym do połowy puścił jakieś róże czy coś innego wijącego się.


@Infrass: Mama posadzila juz takie pnacza, w tle widac. Zreszta pierwsza czesc pergoli zrobiona ze dwa lata temu juz jest zarosnieta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sebaaaxy Nie mam frezarki i właśnie dlatego tak zrobiłem. Kiedyś sobie kupię. Miesiąc temu za 3800 kupiłem strugarkę z zapasowymi nożami. Widać zresztą na zdjęciach
  • Odpowiedz
że skupisz się na robocie a nie dupie Maryni :)


@Bladi89: że w drewnie się z nagła twardszy rejon nie trafi, że ręka nie zadrży i całość bokiem nie zawadzi o coś i pewnie jeszcze parę takich "że" by się dało wymyślić.
  • Odpowiedz
@Infrass http://imgur.com/a/u9gTn
Na pierwszych trzech zdjeciach masz pierwsza czesc juz zarosnieta przez te pnacze. Dalej najstarsza czesc zrobiona przez moja mame (grotka na pierwszym planie), pozniej jest metalowa z tego samego okresu co ta z grotka. Dalej jest strona od podworka, spichlerz z murem przylegajacy do bunkra na ktorym te pergole budowalem. Moj zamysl byl taki by dzieciaki bawiace sie na bunkrze, przypadkiem z niego nie spadly.
Moim zdaniem pergole wygladaja
  • Odpowiedz
że w drewnie się z nagła twardszy rejon nie trafi, że ręka nie zadrży i całość bokiem nie zawadzi o coś i pewnie jeszcze parę takich "że" by się dało wymyślić.


@Jarek_P: Zgadza sie, ale jest wiecej bardziej niebezpiecznych maszyn, a to rozwiazanie jest dlatego bo nie mialem jak inaczej tego zrobic. Samymi dlutami za dlugo bym sie musial bawic.
  • Odpowiedz