Wpis z mikrobloga

Mireczki, trzymajcie za mnie kciuki. Właśnie wsiadłem do mojego prywatnego pociągu do marzeń. Czyli do PKP na trasie Warszawa-Lublin, wiozącego mnie na nagranie do Jednego z Dziesięciu. Oby nie odpaść na pierwszym etapie, a będę zachwycony. (ʘʘ)
#jedenzdziesieciu #1z10 #chwalesie
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i po wszystkim, zapraszam do oglądania 11 września. Nie spoileruję, ale powiem tyle, że jest dobrze. Nie, nie powiedziałem w prezentacji, że lubię poezję Mikhaila Bialkova ani że studiuję rogalologię stosowaną. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I czekam na zdjęcie wraz z drugim mireczkiem-graczem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@innylis: Przede wszystkim - musisz uzbroić się w cierpliwość.
Zaczynasz od prostego formularza na stronie internetowej programu tutaj
Ja swój wypełniłem w czwartym kwartale 2016r. Papierowe zaproszenie na eliminacje przyszło pocztą chyba w lutym 2017 a same eliminacje odbyły się na koniec maja 2017.
Dostałem zaproszenie do liceum Staszica w Warszawie gdzie w kilku salach lekcyjnych odbywały się rozmowy z uczestnikami. W mojej sali były trzy takie stanowiska.
Po wejściu do salki otrzymujesz kartkę A4, gdzie musisz wypełnić ponownie swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres itd. i podpisać zgodę na przetwarzanie danych i udział w programie).
Na odwrocie kartki znajduje się 20 pytań, które zadaje Ci osoba, prowadząca z Tobą rozmowę - tak jak w samym programie. Ty udzielasz odpowiedzi i albo masz plusa albo minusa - jak na Wykopie... ( ͡
  • Odpowiedz
@AzarJav3d: Dzięki za szczegółową odpowiedz. A co Ciebie skłoniło do startu? Lubię ten teleturniej i czasami znam prawie 100% odpowiedzi i kusi mnie, żeby wystartować.
  • Odpowiedz