Wpis z mikrobloga

Znowu mnie nękają telefonami, tym razem z #rzeszow. Ale dobrze to rozegrałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja: Halo? Telemarketer: Dzień Dobry, nazywam się Djddgfg Bfdgfdg, dzwonie z firmy jfdgfdgfstrt. Nasza firma organizuje 12 lipca w Nowym Sączu spotkanie, na którym będą odbywać się darmowe porady i rozmowy ze specjalistami bla bla coś tam coś tam. Czy mógłbym wysłać do pani informacje i zaproszenie? J: Nie dziękuje, mieszkam daleko od Nowego Sącza i nie zamierzam się tam udać. T: A czy mogłaby Pani powiedzieć, ile kilometrów dzieli panią od Nowego Sącza J: Niestety, jest to informacja, której raczej nie chce podawać. T (ze zniechęceniem) Dobrze, dziękuje do widzenia : /////////
#telemarketerzy
  • 17
@FeniEnt: po co to "miłego dnia?" ktoś dzwoni ze spamem, ja rozumiem kultura, wychowanie itp, ale najlepszy dialog to:

-Slucham?

-Dzien dobry, nazywam sie XYZ i dzwonie z firmy ZYX, dzwo---

(rozłączam się)

-PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.
@almet73: Pomyślą, że masz problemy z zasięgiem, więc zadzwonią znowu :D
W dodatku bardzo często dzwonią najpierw głuche telefony - automaty, które sprawdzają czy numer jest aktywny i czy ktoś odbierze.
@LadyMartini: ja rozłączam dopiero jak usłyszę że spam - do tego momentu normalnie zaczynam rozmowę. Nie zdarzyło mi się aby ktoś zadzwonił jeszcze raz, oni lecą z jakiegoś automatu i po prostu przeskakuje kolejka. Gadanie żeby usunąć z bazy, czy tak jak op pisał nic nie da - i tak zadzwonią.

Raz mi się udalo załatwić temat z garnkami philipiaka, dzwonili natrętnie do żony - odebrałem telefon i #!$%@?łem, że jakim