Wpis z mikrobloga

Mi już zwrócili za taki nocleg, więc potwierdzone że działa. Najlepiej założyć nowe konto z mojego zaproszenia, podobno działa i na używanym koncie, tylko żeby był tak wysoki zwrot - to trzeba pozmieniać na kraj USA i waluta $. Nie przeszkadza to w płatności za nocleg, bo płacić można normalnie w złotówkach, kartą lub na miejscu.
Minimalna wartość noclegu to dwukrotność nagrody, czyli 50$, w przeliczeniu na złotówki to ok. 190zł.

Mam
REFLINK - Zwrot 15 L (70+ PLN) za rezerwację z MWZ 30 L na booking.com

Nigdy takich ofert nigdzie nie wrzucałam, ale w okresie wakacyjnym - chyba warto skorzystać!
Aby otrzymać 15L zwrotu (około 70zł) należy dokonać rezerwacji (za minimum 30L) z poniższego reflinku:

http://www.booking.com/s/archeo45

WAŻNE - zakładając nowe konto (niektórzy twierdzą że może być i konto istniejące) w jego ustawieniach należy wybrać kraj zamieszkania jako "Wielka Brytania" a dopiero potem dokonywać
Poniżej, tylko wtedy wszystko ustawiasz na USA, w profilu swoim w dwóch miejscach, tam gdzie adres - też, wystarczy tylko USA bez szczegółów - ulicy, imienia nazwiska itd.
Z linku możesz korzystać więcej niż raz, tylko potrzebne są inne dane i inna karta bankowa - w ustawieniach podajesz kartę i zaznaczasz że na tę ma być przelewana nagroda.