Wpis z mikrobloga

@Publius: no ogólnie jechałem z okolic Kasprzaka na Ostroroga, normalnie 10-15min. Dzisiaj 45min bo robiłem pętelkę. Ogólnie to cała prymasa jak się chciałem cofnąć do Kasprzaka.
Wiesz czy Wolska jest otwarta czy jednak zamknięta? Muszę ogarnąć plan dojazdów do pracy na najbliższe dni :P
@ArekJ: Wolska miała być otwarta, ale zobaczę to dopiero za godzinę. Ogólnie muszę dojechać z Bemowa na Zachodni, a potem do Modlińskiej i już smaruję dupę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ArekJ: Ja za to jechałem (8:30) spod lotniska do centrum przez Maczka -> Okopowa -> Towarowa. Dotarłem do celu w 15 min, jak na tą godzinę to luźno opór

Edit: zawsze możesz ominąć Obozową przez Maczka i potem w Obrońców Tobruku i dojedziesz do koła :)
@tomzi123: ale ja potrzebuję w drugą stronę :P Zazwyczaj jeżdżę z Jelonek, dzisiaj wyjątkowo z Odolan. No ale z Jelonek mam wybór tylko pomiędzy S8-->Powązkowska-->Ostroroga a Lazurowa-->Kasprzaka-->Płocka. Nie wiem co gorsze xD
@ArekJ to faktycznie współczuje. Jelonki teraz praktycznie odcięte, zostaje tylko Połczyńska tak żeby nie kręcić miliona dodatkowych kilometrów jeżeli mówimy o dojeździe na bliższą wolę/centrum