Wpis z mikrobloga

Mirki, tak jak obiecałem - umieszczam wielką galerię z #symulacjaspidera w #footballmanager #fm17
Nie wiesz o co chodzi? Przeczytaj to

Tak jak pisałem tutaj odpaliłem pierwszy i drugi szczebel rozgrywek, wyjątkiem była polska liga w któej odpaliłem jeszcze II ligę, czyli III szczebel.

Crème de la crème znajduje się TUTAJ

Mam nadzieję że umieściłem najciekawsze dane dotyczące FM, jeśli macie jeszcze jakieś pytania to pytajcie, postaram się na nie odpowiedzieć.
Jednocześnie zapraszam też do wykopania znaleziska, może zainteresuje to kogoś z głównej. Tutaj link - https://www.wykop.pl/link/3801385/football-manager-2017-symulacja-100-sezonow/

Pozwole sobie otagować ludzi z #pilkanozna #ekstraklasa #premierleague #seriea #bundesliga #ligue1 #primieradivision #reprezentacja
#weszlo jakby coś @Jakub_Olkiewicz @Krzysztof_Stanowski - można kręcić bekę:D

PS
Już niedługo kolejna symulacja ale jeszcze będę się Was radził co będzie ciekawsze:)
SpiderFYM - Mirki, tak jak obiecałem - umieszczam wielką galerię z #symulacjaspidera ...

źródło: comment_WIK9UKrEf3mmkuf2k8HGCQQiP5ATsWEK.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@Minieri powiem Ci ze calkiem ok to chodzi, myslalem ze bedzie gorzej. Wiekszy problem to ze z "roku ba rok" kazdy kolejny sezon trwal coraz dluzej. Jesli chodzi o wchodzenie w konkrente karty, dane czy zakladki- jest ok.
  • Odpowiedz
@SpiderFYM:
Swoją drogą mam wrażenie, że ta wersja mocno premiuje mocne kluby. Tutaj mimo stu lat różnicy zasadniczo te sam kluby wygrywały. W jakimś FM'13 jak grałem w okolicach 2035-2040 to już bardzo dziwne zespoły dochodziły do czołówek swoich lig. W Hiszpanii regularnie mistrzostwo zaczął zdobywać Sporting Gijon. Tak samo z podobnych symualcji też było więcej jakichś Burnleyów dominujących w Anglii.
  • Odpowiedz