Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #rozowepaski
Mirabelki, podpowiedzcie mi.
Kupiłam sobie jakiś temu zestaw do robienia hybryd. No i w zestawie były lakiery DUO Gel. No słabe są, szybko odchodzą.
Jutro mam zamiar kupić Semilaca, ale się zastanawiam czy baza może być DUO Gel i będzie ok trzymało, czy od razu muszę też zainwestować w bazę Semilaca?
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@k___b moim zdaniem baza. Ale też wszystko zależy jakie masz paznokcie, mi nawet semilac nie trzyma się długo... Tyle samo ile chińskie podróbki.
  • Odpowiedz
@Amelie: No kurcze, ale akurat to mi i mojej mamie tak słabo trzymają te DUO Gel.
Ja jeszcze jak gdzieś podhaczę, czy coś to zaraz do oderwania cały płat :/
  • Odpowiedz
  • 0
@k___b no to faktycznie spróbuj Semilac. Mnie właśnie tak każda hybryda odchodzi, platami. U kosmetyczki żele też odpadły.. Heh.
  • Odpowiedz
  • 0
@k___b lepiej baza, ja semilaca nie lubię, prędzej indigo. Ale w sumie baza oraz dobre przygotowanie płytki paznokcia jest kluczowe :) ogolnie najlepiej zainwestować w dobrą bazę i top a lakiery już można kupować nawet na aliexpress :D
  • Odpowiedz
  • 0
@k___b o tak, z semilackiem trzeba uważać. Ja dostałam takiego uczulenia że pół roku leczylam, nie jest to nic przyjemnego niestety.
Szczerze mówiąc nie wiem czt można dostać, ja zamawiałam z jakiejś strony, prędzej neonail da się kupic stacjonarnie ale nie wiem jak z jakością bo nie używałam
  • Odpowiedz
@k___b tylko nie semilac.. U mnie odchodzi, dostałam uczulenie. Jeśli chodzi o lakiery to albo makear, indigo albo neonail. Z makeara polecam bazę, jest najlepsza jaka miałam :)
  • Odpowiedz
@k___b: U mnie na naturalnej płytce świetnie się sprawdza Semilac: baza, top i lakiery. Gdyby nie odrost, to spokojnie mogłabym robić sobie paznokcie co 4 tygodnie. Nic nie odchodzi, nic nie odpryskuje.
  • Odpowiedz