Wpis z mikrobloga

@PijanyOrzech: Zgadzam się, z Heda taki aktor jak z koziej... a sili się na jakieś durnowate zabawy formą i wplatanie jakiś wątków fabularnych w tematy, które tego nie potrzebują. Jordan jest średni ale jakoś mi nie przeszkadza, natomiast Fangottena lubię posłuchać.
  • Odpowiedz
@Kardig: aaa spoko, już go kojarzę :D. Nie był zły, szkoda, że taki mało... wyjściowy.
Dla mnie mistrzowską formę przybrał Gambrinus, który stał się Wołoszańskim tvgry :D.
  • Odpowiedz
@Nova24: jak widzę, że materiał jest Jordana to od razu wyłączam niezależnie od tego jaki temat był ciekawy. Typa nie da się słuchać. Osobiście najbardziej lubię Arasza i Heda.
  • Odpowiedz
@Nova24: najgorszy jest ten szczuply co ma problemy z uzebieniem co czasem wystepuje. Łoo jezu wyglada jak zywy stereotypowy gracz - przegryw.

Hed czasami robi ciekawe filmiki ale te jego wstawki ktore wstawia bardziej wywoluja u mnie poczucie zmieszania lub zenady zamiast smiechu :( ale doceniam ze sie stara bo widac ze pozytywny gosciu.
  • Odpowiedz
@Nova24: przestałem tego k----a oglądać jak zaczął bronić Hello games od No man's sky- ze to nie ich wina ze wydali gniota a nas graczy ze nakręciliśmy hype. Najbardziej lubię materiały Kacpra- dziwie sie ze jego imię tu nie padło wśród "ulubionych"
  • Odpowiedz