Wpis z mikrobloga

Taką rozkminę mam znowu.
Co by się stało, jakby odstawić gośce alkohol w jakiejkolwiek formie na dajmy na to 6 miesięcy. Do tego zlecić jej
dobrego dietetyka, który będzie dostarczał jej pełnowartościowe posiłki z witaminami itp. Do tego różnego rodzaju
fizjoterapia. Mam na myśli masaże, maseczki na twarz, regeneracje, baseny i sauny. Wszelkiego rodzaju kremy drogie,
odżywki do włosów, zahodować jej te włosy ponadto. Oczywiscie wstawić ząbki nowe, kolor: hollywoodzka biel.
Do tego dużo ruchu, świeżego powierza.
I... co by wtedy się stało. Jak ona by wyglądała? Czy wyglądałaby jak totalnie zdrowa, zadbana osoba.? Czy po pół roku dalej byłaby sina, spuchnięta, czerwona i po prostu menelska z twarzy jak to ma w zwyczaju nawet jak jest trzeźwa. Kij co by było dalej z nią, ale jestem tak ciekawy jak by wyglądała po takim półrocznym odnowieniu życia.
#danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@jacob77: 6 miesiecy to malo zeby zregenerowac organizm po tylu latach degeneracji, ale dobra dieta dziala cuda, jakby tak posedziala na pelnowartosciowej czystej diece + zaczela sie ruszac + odwyk to moze by pozyla jeszcze troche
  • Odpowiedz
@spudrospadreebin: ale ogólnie młoda gocha ze zdjęć, jak i siostra gochy wygladają ogólnie menlicowo. One mają mi się zdaje taki menelski wygląd troche. Wychodzone twarze kosciste blade, oczy takie świdrujące patologiczne troche, te włosy natapirowane i głos właśnie ochrypnięty naturalnie.
  • Odpowiedz
@jacob77: Jakby odstawiła alko i zaczęła jeść te 3-4 posiłki dziennie i coś na regenerację wątroby 3x dziennie (najlepiej herbata z ostropestu rano i wieczór plus do obiadu łyżka oleju), to po 2-3 miesiącach byś jej nie poznał.
  • Odpowiedz