Wpis z mikrobloga

cytując z artykułu:

Aby sklep zapłacił za nas podatek VAT należy wybrać wysyłkę „Standard shipping„, a w wiadomości do sprzedającego wpisać: „Please help me choose the shipping methot to avoid customs.”.


@Dax13: Jakoś w to nie wierzę, że TomTop odprawi telefon. Bardziej, że wyśle jako mp4 za $20 #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą ciekawe co jak ktoś dostanie VAT. Raczej nie chce
  • Odpowiedz
@Dax13: Ja zamówiłem. Zobaczymy co to będzie, jakoś w te zapewnienia co do vatu nie do końca wierzę, ale mimo wszystko cena i tak dobra, czas dostawy teoretycznie dość szybki, jeszcze jakiś rabat dla nowego użytkownika doszedł.
  • Odpowiedz
@kruprz, @Dax13 - takie informacje dostaliśmy od sklepu. Cytując:
"We pay tax in advance, so customers no need to worry about it"
"We've sent many devices to Europe, including Poland, with this shipping method and never need to pay tax"

Też czekamy na drona od nich z tym sposobem wysyłki i też nie widzi nam się płacić za niego podatku VAT i cła :)
W takiej sytuacji zawsze możliwe
  • Odpowiedz
@mart3112: @gizchinacompl: Nie ma czegoś takiego jak brak VATu na 100%. Sam zamówiłem i jestem ciekaw, czy VAT będzie. To, czy będzie, czy nie zależy wyłącznie od widzimisię celnika. Sklep zapewne się wypnie, gdy dojdzie co do czego. Przecież nie oddadzą nam 330 zł żeby VAT zapłacić XD
  • Odpowiedz