Wpis z mikrobloga

Usprawiedliwiacie "patologiczną" otoczką, to że bachorowi nie chciało się uczyć tak jak wielu młodzieńcom w jego wieku xD

Znam nastolatków, którzy wychowywali się w gorszych warunkach, z przemocą domową (na Urzędniczej to co najwyżej Łukasz bije matkę a nie odwrotnie xD) i przy minimalnym zaangażowaniu spokojnie zdawali do następnej klasy.
Miał spokojne warunki do nauki u Agnieszki i tego nie wykorzystał. Nie chciało mu się nawet przyjść na lekcje informatyki, która podobno zadecydowała o tym, że był nieklasyfikowany z tego przedmiotu przez co nie mógł iść na komis.

Nie wiem czy wiecie ale Łukasz ma 15 lat a nie 8. Mówicie, że Łukaszowi brakuje bata i kontroli jak innym w jego wieku. Poważnie? Wasi rodzice też jak mieliście 15 czy 16 lat sprawdzali czy odrobiliście lekcje albo wspólnie uczyliście się do klasówki? Sam Łukasz też nie wyglądał na przerażonego sytuacją jak wielu w jego wieku. Nawet było mu to na rękę.

Prawda jest taka, że w przypadku Łukasza, wychowywanie w takiej rodzinie może przynieść i przynosi różne konsekwencje.
Ale to, że nie zdał do następnej klasy to niestety w większości jego wina.
#danielmagical
toporek1234 - Usprawiedliwiacie "patologiczną" otoczką, to że bachorowi nie chciało s...

źródło: comment_141vNwfVGMSe5Dv6wzHkdYPEl3S3P9zA.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toporek1234: ja w gimnazjum nie przykładałem się do nauki w ogóle. Nie jestem przymusem, średnia nie była za wysoka, bo wielu faktów na sprawdziany nie wiedziałem ale naprawdę daleko mi było do nie zdania. Dalej, niż do paska. Nie jestem geniuszem, nie uczyłem się prawie wcale przez całe gimnazjum (choć zwykle uważałem na lekcjach).. To po prostu leń i pewnie czuje się gwiazdą i stawiam, że tak się na lekcjach
  • Odpowiedz
@toporek1234: Ten chłopak żyje obecnie w totalnym oderwaniu od rzeczywistości. Ma w mieszkaniu kamery, jego brat prowadzi jakieś streamy i kosi na tym dobre pieniądze. Nagle mają w domu nowoczesny komputer, konsole, drogie telefony. Wpada do nich notorycznie policja. Dzieciak nigdy nie wie, czy ktoś mu nie przyłoży w drodze do szkoły albo czy obudzi się w mieszkaniu z oknami czy może bez. Ja się wcale nie dziwię, że nie
  • Odpowiedz
Sugerando ze to tak działa @ojacie169:
Raczej młody zobaczył że jego brat robi 20krotność średniej krajowej waląc wóde i doszedł do wniosku że zostanie wielkim youtuberem.
A po #!$%@? wielkiemu przyszłemu jutiuberowi szkoła jak może nagrywać minecrafta i cs'a go xD
  • Odpowiedz