Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka dieta i ćwiczenia dla skinny/skinnyfat?
Zawsze byłem skinny/szczupły, rok temu robiłem masę przez 3 miesiące, przytyłem jakiś 6kg (do 76kg) przy wzroście 178cm. Potem rozpocząłem kolejny rok studiów i trochę ciężko było mi ćwiczyć, ale apetyt jakby tylko trochę zmalał. Efekt jest taki, że mięśnie mi zniknęły, ale tłuszczyk który nabrałem rok temu pozostał, a nawet nieco doszło. Ostateczni mam lekko odstający brzuch, jak usiądę to tworzą mi się duże fałdy skóry na brzuchu i ogólnie wygląda to obleśnie. W innych rejonach ciała mam mało tłuszczu, tylko na brzuchu mi się sporo odłożyło.
Chciałbym za tydzien wrócić na silownię i dalej nabierać masy mięśniowej, ale przy okazji spalić trochę tłuszczu. Da się tak? Czy lepiej po prostu dalej ciągnąc masę, a w przyszłym roku przejść na ćwiczenia aerobowe i zrobić rzeźbę?
Mój brzuch wygląda podobnie jak u pana z lewej na obrazku.
#mikrokoksy #silownia
Stachuaktoprzytelefonie - Mirki, jaka dieta i ćwiczenia dla skinny/skinnyfat? 
Zawsz...

źródło: comment_6kojSJptu9oZqqyjLJqqrVhg5XBqCx5N.jpg

Pobierz
  • 17
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Mam to samo, tylkoże skinny to raczej ciężko mnie nazwać. W każdym razie brzuszek nie znika przy żadnym aerobie - tak jakby mniej tłuszczu i mniejsze fałdy, ale dalej jest odstający. Lordozy lędźwiowej nie mam jakby co.

@So_I_Scream: U mnie jak mówiłem redukcja na brzuch nie pomaga. Nie wiem, czy mam za dużą przeponę, czy co, ale nawet bez tłuszczu brzuch jest sterczący.
ale przy okazji spalić trochę tłuszczu. Da się tak? Czy lepiej po prostu dalej ciągnąc masę, a w przyszłym roku przejść na ćwiczenia aerobowe i zrobić rzeźbę?


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Masa to nie zalewanie się tłuszczem tylko budowanie MASY MIĘŚNIOWEJ.