Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka dieta i ćwiczenia dla skinny/skinnyfat?
Zawsze byłem skinny/szczupły, rok temu robiłem masę przez 3 miesiące, przytyłem jakiś 6kg (do 76kg) przy wzroście 178cm. Potem rozpocząłem kolejny rok studiów i trochę ciężko było mi ćwiczyć, ale apetyt jakby tylko trochę zmalał. Efekt jest taki, że mięśnie mi zniknęły, ale tłuszczyk który nabrałem rok temu pozostał, a nawet nieco doszło. Ostateczni mam lekko odstający brzuch, jak usiądę to tworzą mi się duże fałdy skóry na brzuchu i ogólnie wygląda to obleśnie. W innych rejonach ciała mam mało tłuszczu, tylko na brzuchu mi się sporo odłożyło.
Chciałbym za tydzien wrócić na silownię i dalej nabierać masy mięśniowej, ale przy okazji spalić trochę tłuszczu. Da się tak? Czy lepiej po prostu dalej ciągnąc masę, a w przyszłym roku przejść na ćwiczenia aerobowe i zrobić rzeźbę?
Mój brzuch wygląda podobnie jak u pana z lewej na obrazku.
#mikrokoksy #silownia
Stachuaktoprzytelefonie - Mirki, jaka dieta i ćwiczenia dla skinny/skinnyfat? 
Zawsz...

źródło: comment_6kojSJptu9oZqqyjLJqqrVhg5XBqCx5N.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Mam to samo, tylkoże skinny to raczej ciężko mnie nazwać. W każdym razie brzuszek nie znika przy żadnym aerobie - tak jakby mniej tłuszczu i mniejsze fałdy, ale dalej jest odstający. Lordozy lędźwiowej nie mam jakby co.

@So_I_Scream: U mnie jak mówiłem redukcja na brzuch nie pomaga. Nie wiem, czy mam za dużą przeponę, czy co, ale nawet bez tłuszczu brzuch jest sterczący.
  • Odpowiedz
ale przy okazji spalić trochę tłuszczu. Da się tak? Czy lepiej po prostu dalej ciągnąc masę, a w przyszłym roku przejść na ćwiczenia aerobowe i zrobić rzeźbę?


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Masa to nie zalewanie się tłuszczem tylko budowanie MASY MIĘŚNIOWEJ.
  • Odpowiedz