Wpis z mikrobloga

@wypok_smieszne_obrazki racja, niepotrzebnie się wzburzyłam ( ͡º ͜ʖ͡º) poprostu nie przywykłam, że może się ktoś przy mnie peszyć, bo raczej byłam postrzegana jako kumpela i tyle, albo koleżanka 'tej ładnej z którą boję się zagadać'. A teraz nawet na stacji benzynowej słyszę komplementy więc chyba jest lepiej niż sama siebie widzę. A zmieniłam się dla siebie, a nie dla Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°
więc chyba jest lepiej niż sama siebie widzę


@fala_77: możliwe. Jedna mirabelka mi wspominała, że bardzo schudła ostatnio i jeszcze chciałaby zrzucić tłuszcz z nóg, ale na zdjęciu nie widziałem tam żadnego problemu, bardzo świetnie wygląda i super figura. Kompleksy siedzą w głowie.
@Daniel_Magical_DYMY_HERE hahaha mimo, że byłam gruba (w sumie jeszcze trochę jestem) to żarty mnie śmieszyły. Sama śmieszkuję z ludzi więc tego samego się po nich spodziewam.
Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział 'dystans, dystans #!$%@?, bo wszyscy umrzemy' ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Daniel_Magical_DYMY_HERE rzadko korzystam. Spotkałam się z nim, bo dobrze nam się pisało i nie wyjechał po kilku godzinach z wiadomościami o podtekstach erotycznych więc stwierdziłam, że jest normalny. I fakt normalny jest, ale nie dla mnie. Za spokojny, nie pytał o nic, niewiele wspólnego. Chyba chciał zaimponować kasą i pozycją w pracy, bo to jedyne o czym wspominał. ( ͡ ͜ʖ ͡) ale to akurat dla mnie
@Daniel_Magical_DYMY_HERE bardzo subtelny... 'wiesz ja w sumie idę do pracy kiedy mi się chce o której chcę, mam paru ludzi pod sobą i oni odwalają większą część roboty ja po prostu zatwierdzam i podpisuje ich projekty.' potem coś tam gadka o mojej przeprowadzce i on 'no ja dwa lata temu kupiłem mieszkanie, ale taras za mały mam i przydałby się jeszcze jeden pokój więc kupiłem kolejne mieszkanie tym razem większe no i
@fala_77: Mi też jeden się chwalił że ma 3-pokojowe mieszkanie, dobrą pracę i nowy samochód. Poza tym nudziarz, nie spotkałam się z nim na szczęście. Może jakaś Karyne co nie ma gdzie mieszkać takie coś kręci.