Wpis z mikrobloga

Pierwsza przejażdżka za mną xD #motocykle #dawidrayan
Nie umiem chyba tankować, wsadzałem pistolet dobrze, naciskałem i c--j, wyskakiwało od razu.
Nalałem tak na lekko naciskając w końcu XD
Muszę chyba sprzęgło poprawić, ja jestem nauczony że 2 palce na sprzęgle się trzyma i mimo że pociągnąłem do końca te dwa palce to i tak czułem że ruszał motocykl więc musiałem albo jeszcze mocniej że palce sobie gniotłem XD albo pomagać sobie hamulcem.
W-----a mnie trochę wibrująca szybka. U kogoś na filmie widziałem że przy ~50km/h jest taki dziwny wibrujący dźwięk i u mnie to samo :( No i wydech do wymiany XD
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89 daj spokoj, 2 na sprzeglo to nigdy nie docisniesz go do konca bo masz palce po drodze. Przy szybkiej zmianie biegow wciskaj sobie jak chcesz ale przy ruszaniu z jedynki wciskaj do konca wszystkimi.

Kurde nawet sobie nie wyobrazam ruszania z 2 palcy na sprzegle ;)
  • Odpowiedz
@wtchr: nie masz racji, tez z powodzeniem obsluguje klamke sprzegla dwoma palcami, to wszystko kwestia preferencji i prawidlowego ustawienia. Ja na przyklad nie wyobrazam sobie obslugi klamki cala dlonia. @Oskarek89: na pewno chodzi o naciagniecie linki, a nie po prostu o pozycje klamki?
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Mnie też tak w promotorze nauczyli i nie umiem już inaczej, musisz sobie tak ustawic klamke żeby był luz na palce. Ja założyłem krótkie klamki. Co do obsługi sprzęgła - nauczysz się/przywykniesz.
Pistoletu całego nie pchaj, to nie dziewczyna. Ja nalewam na centralnej, łatwiej jest pod korek nalać.
  • Odpowiedz