Wpis z mikrobloga

@n_____S: Robiłem tak całe życie łącznie z ostatnią klasą liceum gdzie sam sobie zwolnienia pisałem i miałem 49% godzin nieobecności z każdego przedmiotu - tylko że w zasadzie wszystko zaliczałem w miarę na bieżąco.
  • Odpowiedz
@n_____S: dodatkowo cały czas mówi się o tym, jak on miał zdać jak żyje w takiej rodzinie itp.
Prawda jest taka, że jakby chciał to by nie #!$%@?ł całe popołudnia w gry a nawet uczył się w jakiejś świetlicy czy czytelni.
Poza tym w ostatnim miesiącu miał zajebiste warunki, cisza, spokój bo mieszkał w innym mieszkaniu i dalej pewnie się nie uczył i #!$%@?ł na kompie.
Sam sobie winny
  • Odpowiedz
@n_____S: A ja mam nadzieje, ze zdal, bo jak nie, to juz w ogole nie bedzie mial motywacji do zdawania kolejnych klas i w ogole zycia. Przez meliniarzy i streamy nie mial warunkow do uczenia sie i to gosza i magiczny mu psuja zycie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@n_____S: Przykład z tego roku, znajomy zagrożony z prawie wszystkich przedmiotów.Oczywiście wyszedł z tylko jedną poprawką, i to jeszcze z wychowania fizycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli nauczycielom nie będzie się chciało użerać z Łukaszkiem, to go przepuszczą jakimś sposobem.
  • Odpowiedz
@zapomniany: Nie, nie boli. Jeśli chodzi o moją osobę to przez całe dwa ostatnie lata technikum jeździłem do szkoły kiedy chciałem byleby +51%, miałem dwa zeszyty i książki, które musiałem mieć by nie dostać pały. W dodatku nosił mi kumpel, bo mi się nie chciało plecaka brać na kila rzeczy. ;]
  • Odpowiedz
@toporek1234: #!$%@? on ma 15 lat, ty w jego wieku już wszystko wiedziałeś o życiu i sam o sobie decydowałeś? Chłopak potrzebuje kogoś kto go weźmie za mordę i mu powie co ma robić. Ograniczy komputer i każe się uczyć.
  • Odpowiedz
@wykopranger: znam osoby, które wychowywały się w takiej a nawet gorszej patologii. Z lekką pomocą nauczycieli, zostawali na kółkach wyrównawczych, świetlicach gdzie nie było dostępów do komputerów. Mimo to, zostawali na godzinę więcej czasu w szkole i nie mieli żadnych problemów z zaliczeniem.

On ma 15 lat a nie 7. Jest chyba wystarczająco świadomy czym grozi totalna olewka.
  • Odpowiedz