Wpis z mikrobloga

Jeszcze tylko #!$%@? i wakacje! Ehhh kiedyś nie było większych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jedne wakacje. Spędzałam je pod koniec lat 90tych w Janowie pod Częstochową. Trochę nudna miejscówka, ale w pobliżu był Złoty Potok, Olsztyn i ogólnie Jura Krakowsko-Częstochowska. Fajnie było przez pierwszy tydzień, potem okazało się, że mam tam zostać do sierpnia. Nuda. Mieszkaliśmy w takich domkach letniskowych, w sumie fajnych, tuż obok lasu, znaczy za ogrodzeniem był już las. Niestety pogoda zaczęła niezbyt dopisywać, więc większość czasu spędziłam na leżaku, na altanie pod dachem czytając książki, z pobliskiej biblioteki. Co najzabawniejsze wybór, szczególnie fantastyki, która przypadła mi do gustu jak tylko zaczęłam czytać dla przyjemności mieli ogromny! I zupełnie przypadkiem, zostałam czytelniczką roku w tymże miasteczku ;) Ale jak burza przyszła kiedyś, to siedziałam dosłownie pod stołem. Tylko jedną gorszą potem przeżyłam, ale bez obawy, że drzewo zwali mi się na głowę. Echhh, stare czasy...

#wakacje #wspomnienia #czytajzwykopem i trochę #przygodyxandry
xandra - Jeszcze tylko #!$%@? i wakacje! Ehhh kiedyś nie było większych problemów ( ͡...

źródło: comment_r8DPytBbXaTNUWyTOUmCeuJh1XMkK0N0.jpg

Pobierz
  • 9