Wpis z mikrobloga

chyba udało się pomóc bo przed momentem dzwoniła do mnie bardzo miła Pani z UPC.. i powiedziała że pakiet będzie działał tylko do lipca, więc dzięki jeśli to Twoja zasługa :)
@yeshek: Zlecenie w systemie masz już zaplanowane. Pakiet będzie odłaczony. Zatem nie zoabczysz już ile antylop będzie.... Co do całej sprawy faktycznie nie wszystko było tak jak powinno. Mam nadzieję, że dalsze korzystanie z usług obędzie się bez problemów. Co do wpisu to możesz napisać, że jest happy end :)
@yeshek: Tak na marginesie to widzę, że jesteś dość długo na wykopie. Ja się dzisiaj zarejestrowałem. Te mikro blogi są dla mnie nowością. Stąd dwa osobne wątki... Mam usunąć Twoje ID z dyskusji? Jest to widoczne dla innych użytkowników?
nie wiem dlaczego są dwa wątki.. bo też pierwszy raz to widzę, raczej się tu zwykle nie logowałem. Ale raczej jest to widoczne tylko dla zalogowanego (czyli dla Ciebie).
a dzięki za zaproszenie. Skorzystam bo wygląda na ciekawe. Jeszcze raz dzięki za pomoc z UPC. Co do wpisu na wykopie... nie da się go edytować (a przynajmniej ja nie umiem). Dodałem komentarz na końcu jeszcze zanim do mnie napisałeś (a po rozmowie z kobitą z UPC dzisiaj).
ciekawy ciekawy. Ma bardzo dużą siłę działania :-) Jeśli chodzi o jakość wykopalisk.. to odkąd Diablo III się pojawiło to jest lepiej bo przeciętny gracz diablo obniżał poziom 'wykopalisk' :) (nie jestem przeciwnikiem diablo, wręcz przeciwnie jak byłem młodszy to w II-jke ciupałem dość sporo, ale teraz czasu brak na takie wciąganie się w temat :-)