Wpis z mikrobloga

@Philopolemus_Fronius: utrudnia życie, właśnie chciałem stworzyć wielomodułowy projekt parent jako zwykly maven project a domain/services/webapp z uzyciem springboota abym mógł od razu uruchomic aplikacji, oczywiscie jak dodajesz nowy moduł to zapomni o uzyciu springboota, a w InteliJ bez gatki wszystko działa
@Philopolemus_Fronius: oczywiscie ze nie, to tylko udogodnienie ale jest to jeden z przykladów jaki to shit :D poza tym dla kogos kto próbuje ogarnac springa i pochodne marnowanie czasu na konfiguracje IDE to tragedia nic mnie bardziej nie demotywuje jak problemy z dupy
@SiSharp: No i nauczy się taki gość wszystko z ide robić a później jak będzie coś ręcznie skonfigurować to nie będzie potrafił xD To tak jak sie uczy programowania na studiach a później nikt nie umie zrobić podstawowego makefile dla c++ xD Najlepiej to wszystko wyklikać w kreatorze, byle jakoś chodziło, nieważne co do czego, byle klikać, bo łatwiej i szybciej.
@Philopolemus_Fronius Ale czujesz tą różnicę między zaczynać coś się bawić w danej technologii a robić w niej cokolwiek konkretnego? Gdybym ja zaczynał swoją przygodę z programowaniem od notatnika i gcc z konsoli zamiast czegoś zjadliwego dla gimbusa to bym w życiu nie został programistą.