Wpis z mikrobloga

Cześć dziewczyny! Przyszlo do mnie wlasnie moje czerwcowe pudeleczko ShinyBox, a w nim pelno wspanialosci ( ͡º ͜ʖ͡º)

W pudelku znalazly się :
1. Kredka do ust ze Smart girls get more.
2. Krem nawilzajacy i redukujacy przebarwienia do rak z Mincer Pharma. Juz go przetestowalam i dawno zaden kosmetyk nie pachnial dla mnie tak slicznie <3
3. 30-dniowy zestaw herbatek odchudzajacych na dzień i na noc. Dla mnie super, akurat jestem na dietce i już zeszly 3kg, bedzie testowane.
4. Balsam do ciała i rąk z Kueshi
5. Rewitalizujacy tonik do twarzy również z Kueshi
6. Micelarna odzywka mająca ze schwarzkopf
7. Olejek do kąpieli Kneipp
8. 4ml odżywki do paznokci z Trind.
9. Sól do kąpieli stóp z SheFoot
10. Próbki : peeling do twarzy+maska+krem z Efektimy i regenerująca kuracja dla stóp z Nivelazione

Jestem zachwycona i przyszło dokładnie to, czego potrzebowalam. Najbardziej cieszą mnie kosmetyki z Kueshi, balsam do ciała pachnie niczym lody ciasteczkowe :D

Jeżeli ktoras z Was chce się skusic na taki box, to służę swoim reflinkiem przy zamowieniu :D
Znajdziesz go tutaj: http://shinybox.pl/?ref=c9c9714

Cena w subskrypcji to 49zl, a wysyłka jest darmowa.

#rozowepaski #kosmetyki #uroda #pokazkosmetyczke
Pobierz Shyvana - Cześć dziewczyny! Przyszlo do mnie wlasnie moje czerwcowe pudeleczko ShinyB...
źródło: comment_xPQXopbg61aU1qmQDDI2WbsTeGzhDHwi.jpg
  • 13
@nimini02: Wiesz co, zamawiałam to ok. 2 lata temu przez jakieś pół roku i przerwałam subskrypcję z tego powodu, że nie nadążałam ze zużywaniem :D

Teraz po przerwie jest to moje pierwsze pudełko- skusiły mnie kosmetyk z Kueshi o których wiedziałam z ich profilu na fb, że znajdą się w tym pudełku. Jak tak patrzę to teraz jak już ta firma się trochę rozwinęła, to pudełka są o niebo lepsze niż
@nimini02 tak, za 59zl +zdaje sie 10zl za dostawe.
Ja placilam 49zl z darmową wysyłka bo zamowilam subskrypcje, czyli bedzie przychodzic co miesiąc.
Jak chcesz taniej to tez sobie zamów w subskrypcji, można ją w każdej chwili anulowac ( ),
Zachecam do skorzystania z mojego reflinka :D