Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po rozmowie z Sokytsinolop i poruszeniu tematu konwersacji przez anonimowe prywatne wiadomości dodaje ponownie to wyznanie z prostego powodu. Osoby, które się ze mną kontaktowały przez anonimowe pw nie zapisały sobie linku do konwersacji i pewnie przez to nie mają teraz dostępu do tego pw. Tak proszę chętne osoby, by po kontakcie zapisały sobie link do konwersacji albo podały swój nick na Wykopie, to napiszę do nich z mojego konta.

Wysypała mi się partnerka na #wesele i nie mam z kim iść. Może jakaś Mirabelka byłaby chętna? Wesele 1 lipca, poprawiny 2 lipca. Zapewniam ewentualnie hotel i dojazd + powrót. #lodz

Chętne osoby zapraszam do pisania anonimowych pw wraz z podaniem swojego nicku na wykopie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 6
OP: @prawdziwek: teraz już wiem, wcześniej myślałem, że będzie to tak wygodne jak zwykłe pw na wykopie
@zolwixx: anonimowy jestem tylko w tym wpisie, bo na pw udostępniam wszelkie dane o sobie i zdjęcie. Poza tym chce tu pozostać anonimowy, bo nie chce mi się wysłuchiwać zjeanych komentarzy

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz