Wpis z mikrobloga

#poznan #wedkarstwo #sprzedam

Ponawiam ogloszenie, Rozowy powiedzal ze jak ja sprzedam to bede mogl kupic muchowke;)

Ogłoszenie na razie lokalne czyli Poznań i okolice z odbiorem własnym, ew możliwość dowiezienia na trasie Poznań-Konin.
Do sprzedania, Dragon Viper SL 2.75 2-10 gram, wklejka, bardzo fajna, dość lekka, ładnie sygnalizuje brania. Stan Dobry +, jedynie wytarcie i obrodzenia na korku. Kij z zapasem mocy, ja połapałem na niego trochę okoni, mogę go śmiało polecić. Gwarancji ubyło 8 miesięcy, paragon do tego oraz pokrowiec.Sprzedaje bo przesiadłem się na inny sprzęt a Różowy ciśnie ze wszędzie się wędki walają. Cena 105 PLNów czyli jak za darmo.
  • 13
@knopers1209 jak chcesz to Ci obciaze teoche wędkę to zobaczysz jak się gnie. Z tego co pamiętam to rzucalem na trok ciężarkiem 10 gram max jeśli nie 12. Nie miałem wrażenia ze pizgnie ale było czuć ze juz trochę przekraczały wyrzut
@Scutacarus: bardziej chodziło mi o pracę podczas prowadzenia przynęty pod takim ciężarem, no ale wiem że Ci to pewnie ciężko opisać. W każdym razie.. prześpie sie jeszcze dzisiaj z tym, pooglądam w necie i jutro, najwyzej pojutrze Ci szrajbnę co i jak ( jak znajdziesz kupca do tego czasu to sie nie krępuj, nie patrz na mnie)