Wpis z mikrobloga

@mosqua: ma to mi posłużyć jako podkładka pod nóż do cieniowania skóry i walenie młotkiem, bo inaczej to mi sie stol z ikei w pol zlamie xd

Niby fajne, ale trochę drogo mimo wszystko i za duże, no i nie mam auta żeby zwiedzać wioski koło Poznania xd ale myślę jeszcze żeby ogarnąć to w miejscowości rodzinnej gdzie jest duży zakład kamieniarski, tam dostanę to za darmo, kwestia żeby sobie to
@Pepcioza: ja miałam zrobiony blat z marmuru - z odpadu... zrobiła mi to firma robiąca kominki. Niestety nie w poznaniu więc nic konkretniej nie polecę ale spróbuj w takich firmach
@Pepcioza: pod najbliższy cmentarz się przejdź, wokół zwykle pełno firm kamieniarskich jest, tam pytaj. W zależności od humoru zastanego pracownika oraz twoich zdolności negocjacji taki ogryzek możesz dostać nawet za darmo lub za równowartość flaszki wódki.
Ale walenia młotkiem w takie kamienne płytki raczej nie polecam. Chyba, że od razu ich kupisz kilka.
@MaciejPN: @Erk700: @Jarek_P: Nie będę bezpośrednio walił po tym młotkiem, na tym będzie jeszcze leżał gruby kawał skóry, potem właściwy przedmiot, a młotkiem będę walił w taki specjalny widelec do robienia otworów w skórze. Metal odpada z wielu względów.