Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #suplementy Dziś przyszła do mnie paczka z Ostrovit Economy WPC80.eu - 700g o smaku czekoladowym. Aktualnie jest to najbardziej opłacalne białko na rynku (najlepszy stosunek cena/ilość) zdania w sieci są podzielone więc postanowiłem sam je przetestować. Nie będę tutaj psiał jakiś litanii o tym produkcje po prostu ocenie je pod kilkoma względami.
Dodam jedynie że miałem w rekach i ustach ( ͡º ͜ʖ͡º) większość popularnych produktów tego typu.

Smak- Nie chemiczny,na pewno mniej słodkie niż konkurencja co może być minusem i plusem w zależności co kto lubi. imo 4/5
Rozpuszczalność- często robię szejki w blenderze lub używam serwatki do omletów (tez miksuje w blenderze) więc znów mamy punkt zależny od preferencji spożycia, oczywiście w blenderze rozpuszczalność nie ma znaczenia bo zawsze jest idealna.Do minusów na pewno dochodzi pienistość z tym że wystarczy poczekać minute i piana sama znika. imo 3/5
Cena-To właśnie dlatego testuje ten produkt, jest po prostu bardzo opłacalny 5zł za 100gram białka? bicz plis imo 5/5

Ocena ogólna: 12/15pkt na pewno kupie inne smaki, jestem bardzo zadowolony.

Cena w oficjalnym sklepie 25zł/700 gram
PonuryMruk - #mikrokoksy #suplementy Dziś przyszła do mnie paczka z Ostrovit Economy ...

źródło: comment_c0RXQzyPH5488DKU8siR8ZZakoAI7gmN.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach