Wpis z mikrobloga

Szukam jakieś prasy do przewodów hamulcowych. Moja dotychczasowa własnej konstrukcji którą dostałem wczoraj zakończyła życie.
Wczoraj pożyczyłem coś takiego ale ona zarabia tylko takie jak na zdjęciu na dole, a ja chciałbym taką co by zarabiała grzybek/baryłkę takie jak na zdjęciu u góry.
Bo sam kielich nic nie daje.
Znalazłem tylko takie po 750zł.
Ktoś coś poleci w mniejszej cenie?
#mechanikasamochodowa #wiewiurwwarsztacie
Pobierz WiewiurPL - Szukam jakieś prasy do przewodów hamulcowych. Moja dotychczasowa własnej ...
źródło: comment_3eqtjrkk0yBAehZyGvB30eBroqhGc0Tb.jpg
  • 12
@PrzChm: i on ma takie podtoczenie co robi grzybek tak?
@Pudlak_Waldemar: nie umiem i powiem Ci że nawet sobie nie mogę tego wyobrazić. Te końcówki po lewej wsadzam w rurkę i kręcę praską, powstaje piękny kielich ale nie grzybek bo nie ma co go wywinąć do środka...
@WiewiurPL: Jako kompletny amator mechaniki też potwierdzę, że robi i grzybki i lejki. Robiłem tego z 50 łączeń i żadne narazie nie cieknie.
Jedyne co to przewody stalowe nie chcą zbytnio się zarabiać - są za twarde. Jedną koncówkę do grzybków właśnie na stali tak rozwaliłem.
@WiewiurPL: ta z aliexpress co ktoś zdjęcie wstawił jest świetna ale jeśli robisz naprawdę dużo bo trzeba ją montować w imadło. A w każdym zwykłym zestawie są matryce które robią grzybki, może pożyczyłeś jakiś wybrakowany zestaw