Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Brant: gdy byłem mały tonąłem w ten sam sposób. Spotkało mnie dokładnie to samo co to dziecko, a przebieg zdarzenia był prawie że identyczny - w okół kilkadziesiąt osób na dużym basenie - a cała sytuacja u boku mojej mamy, która myślała, że się bawię i w tym czasie zajmowała się moją siostrą. Gdy już "odpływałem" i zaczęło się robić ciemno przed oczami złapała mnie za głowę wyciągnęła na powierzchnię i
@Wesoly_Kartofelek: To jest najciekawsze, że umiejętność pływania nie jest czynnością wymagającą dużych umiejętności, tylko jest to po prostu obycie mózgu z przebywaniem w wodzie. To jest przykre, że czasami wydawałoby się tak odruchowe czynności mogą być barierą nie do pokonania dla osoby, która miała jakiś wypadek z wodą w dzieciństwie. Ja np. boję się chodzić po rodzinnym domu po ciemku właśnie przez jeden głupi incydent z dzieciństwa.
@Wesoly_Kartofelek weź mi wytłumacz, złapać kogoś za rękę, Janusza grubasa za jajka cokolwiek, tu na tym basenie jest strasznie dużo ludzi, aż tłoczno. nie da rady? Tu wygląda jakby on robił coś w tym kierunku żeby nie utonął, ale w sumie jednak chyba woli zginąć.
weź mi wytłumacz, złapać kogoś za rękę, Janusza grubasa za jajka cokolwiek, tu na tym basenie jest strasznie dużo ludzi, aż tłoczno. nie da rady?


@Ricken: Wez sobie nalej wody do szklanki, zachłysnij sie nia specjalnie i spróbuj wtedy zrobić cokolwiek sensownego ( ͡° ͜ʖ ͡°)