Wpis z mikrobloga

#xiaomi #bateria
(Screeny w komentarzach)
Redmi 4A. Co sądzicie? To normalny wynik czy gorszy niż powinien być? Bo coś mi tutaj nie pasuje skoro wiele osób mówi ,że bateria wytrzymuje w tym modelu 1,5 dnia intensywnego użytkowania... Albo jestem przewrażliwiony xD
  • 18
@bijotai No dziwne pytania :D
Karte SIM mam aktualnie w innym telefonie więc... Trochę poszukałem i podobno funkcja voLTE może powodować problemy. A ja jej wyłączyć nie mogę bo te ustawienia bez karty SIM są niedostępne. Więc być może to to...
@Michal0173: wodzu ale czego sie spodziewales? SOT na poziomie 10h maja baterie 4100mAh czyli modele redmi 4, 4x, 4 pro. Twoj redmi 4a ma baterie ~3050mAh, to jest 1/4 mniej.
Miales ekran on praktycznie 3/4 czasu, telefon wybudzony byl jeszcze dluzej.
Do tego dochodzi sposob uzytkowania, siec komorkowa, poinstalowany soft itd. No cudow nie ma.
I tak jest bardzo dobrze bo mi5 na takiej baterii jak uciagnie 5h to ludzie sa
@PurpleHaze :D (Sieci nie mam bo karta SIM nie jest włożona).Oczywiście ,że nie spodziewałem się cudów w fonie za 500zł. Tylko wszyscy się tak zachwycali jaka to ona przezajebista, ile trzyma itp.
No i przy pierwszym uruchamianiu miałem taką dziwną sytuację ,że przy uruchomieniu miałem około 40% i po jakiś 2min. jeszcze w trakcie konfiguracji telefon się wyłączył a gdy podłączyłem ładowarkę pokazało 0%. Z tego powodu chciałem się upewnić ,że nie
@Michal0173: eee... a ty jestes pewny ze sie wszyscy 4a zachwycali? To jest budzetowy budzetowiec, a ludzie bardziej opisywali albo redmi 4 pro, albo redmi 4x ktory ma chyba najlepszy stosunek jakosc/cena na chwile obecna od xiaomi. I chyba jest najbardziej polecanym "oczko wyzej" budzetowcem.
@Michal0173: nie martw się 4A to budżetowy model a recenzje zawsze będą entuzjastyczne min ze względu na cenę. Bateria i tak długo trzyma w porównaniu do innych budżetowców w tej cenie.